Reklama

Case IH: zdobywca nagród otrzymuje nową nazwę

Aby uniknąć konfliktów z produktami o podobnych nazwach i wyróżnić swoją ofertę, marka Case IH zdecydowała się zmienić nazwę swoich wielokrotnie nagradzanych ciągników o zakresie mocy od 100 do 130 KM z przekładnią CVXDrive. Nowa nazwa to Case IH Vestrum CVXDrive.

“Wybraliśmy nazwę Vestrum z uwagi na jej łacińskie znaczenie, tj. “Twój”, mówi Peter Friis, Case IH Marketing Director Europe. “Ten ciągnik jest przeznaczony dla klientów, którzy potrzebują wydajnego i wygodnego ciągnika do różnorodnych zadań”. Zmiana nazwy nie ma wpływu na żadne inne funkcje modeli Case IH Vestrum CVXDrive 100-130 KM, które standardowo wyposażone są w bezstopniową przekładnię Case IH CVXDrive. Nowa gama została wprowadzona na rynek na lutowych pokazach SIMA w Paryżu, gdzie zdobyła nagrodę Machine of the Year 2019 w kategorii ciągników klasy średniej.

„Chcielibyśmy zapewnić naszych klientów, że nie zmieni się żaden inny aspekt ciągnika - wszystkie specyfikacje pozostaną takie same, jak w momencie premiery, a dostawy realizowane w 2019 r. pozostaną bez zmian” - powiedział Thierry Panadero, Vice-President Case IH Europe. „Będziemy kontynuować nasze działania związane z wprowadzaniem produktu na rynek i z niecierpliwością oczekujemy na spotkania z naszymi klientami w nadchodzących miesiącach, tak w terenie, jak i na wystawach, oraz na zaprezentowanie tych fantastycznych ciągników”.Kontakt:

Case IH Polska
ul. Otolińska 25
09-407 Płock
tel. 24 267 97 16
tel. 24 267 96 79
fax 24 267 97 15
www.caseih.com

Producent

Case IH Polska

Zobacz także

Reklama
Reklama