Reklama

Dzień otwarty dealera Deutz-Fahr

DEUTZ-FAHR po raz drugi zaprasza na ogólnopolski Dzień Otwarty Dealera, który odbędzie się 2 września 2018, w godz. 10:00 - 14:00.
Podobnie jak w ubiegłym roku w tym samym dniu, w całej Polsce Dealerzy DEUTZ-FAHR otworzą swoje podwoje, aby zaprezentować najnowsze modele ciągników i kombajnów, przedstawić oferty specjalne oraz cały wachlarz usług wspierających klientów. Dzień Otwarty to okazja do nieformalnego spotkania z klientami na zupełnie innej płaszczyźnie niż to zazwyczaj miejsce, podczas którego można wymienić się informacjami, opiniami, jak również skonfrontować własne postrzeganie potrzeb rynku, z realnymi oczekiwaniami klientów.
Każdy odwiedzający będzie zaskoczony specjalnie przygotowaną na ten dzień niespodzianką oraz ofertą specjalną, która będzie obowiązywała tylko i wyłącznie w Dniu Otwartym, a której format można poznać tylko osobiście w siedzibie Dealera.
Głównym celem organizacji Dnia Otwartego Dealera jest przede wszystkim stworzenie atmosfery dobrej zabawy dla całych rodzin, aby przyjemnie spędzić wspólnie czas. Tym bardziej, że 2 września jest ostatnim dniem wakacji! Dlatego też, mile widzianymi gośćmi będą rodzice z dziećmi, dla których przygotowane będą wydzielone miejsca zabaw, gier i konkursów.
DEUTZ-FAHR zaprasza.Kontakt:

Same Deutz-Fahr Polska Sp. z o.o.

SAME DEUTZ-FAHR POLSKA Sp. z o. o.

ul. Rapackiego 2
20-150 Lublin

tel. 81 460 29 66

 

Producent

Zobacz także

Reklama
Reklama